Pečeme pro vás
s láskou již 29 let

O NÁS

Pekárnu provozujeme již od roku 1992.
Naše rodinná pekárna je založena na tradičních staročeských recepturách a dbáme na kvalitu a čerstvost našich surovin, které pečlivě vybíráme od našich dodavatelů. Náš sortiment má širokou škálu chutí a každý si jistě najde tu svou. Již několik let objíždíme farmářské trhy v našem okolí a občas zavítáme i do jiného kraje. U nás nenajdete žádnou strojní výrobu, veškeré produkty jsou výsledkem ruční práce našich zkušených pekařů!

Jen tak můžeme dosáhnout úžasné chuti, kterou si rádi oblíbíte.

NAŠE
PRODEJNA

V naší prodejně najdete denně širokou nabídku čersrvého pečiva z naší pekárny i chleby od okolních dodavatelů. Prodejna je spojena s provozovnou a nachází se v obci Vrdy u Čáslavi. Naše produkty můžete mimo naší prodejnu zakoupit například v čáslavských obchodech Start, U Mikešů nebo třikrát týdně na městských trzích. Mimo pečivo seženete v naší prodejně i další sortiment, který uspokojí všechny vaše potřeby!

VÝBĚROVÉ UZENINY

Uzeniny pro vás vybíráme od těch nejlepších dodavatelů a je jich hned několik! Uzeniny odebíráme několikrát týdně a vždy u nás najdete jen ty nejčerstvější kousky! Našimi dodavateli uzenin jsou Maso – Francouz s.r.o, Masokombinát Polička a.s., Uzeniny Potěhy, Uzeniny Prantl, Kasarda Kolín a Řeznictví-uzenářství Horký.

ZÁKUSKY Z CHOTĚBOŘE

Každý pátek vám v naší prodejně nabízíme čerstvé zákusky, které nám dováží cukrárna Chotěboř. Máte-li zájem o zákusky na víkendovou oslavu, lze zákusky u nás kdykoli objednat a vyzvednout. Pokud plánujete nákup většího objemu zákusků, doporučujeme zákusky předem objednat – moc dlouho se u nás neohřejí!

Oleje, tuky, suché plody aj.

Připravili jsme pro vás sortiment produktů na pečení a vaření od našeho partnera FABIO PRODUKT, od kterého bereme většinu sortimentu pro naše pečení.
FABIO PRODUKT je výrobcem těch nejkvalitnějších rostlinných olejů z Českého ráje. Oleje jsou za studena lisované a rafinované bez chemických přísad. Zachovávají si tím přírodní antioxidanty a vitamíny, vůni po výchozí surovině. V nabídce najdete především řepkový olej, slunečnicový olej, fritovací olej nebo olej kokosový, olivový, dýňový a palmový. V nabídce jsou i ochucené oleje různých chutí. Oleje tvoří podstatnou část naší nové nabídky, ale nechybí zde ani ostatní produkty jako například suché plody a olejnatá semena.
 

Těšíme se na vaši návštěvu

OTEVÍRACÍ DOBA

Pondělí – Pátek: 04:30 – 15:30
Sobota: 05:30 – 10:00
Neděle: Zavřeno

PROVOZOVNA

Pekárna Vrdy
Školská 69, Vrdy u Čáslavi,
285 71